Klasa 2 C wygrywa Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej o PUCHAR WIOSNY

W naszej szkole zgodnie z wiosenną tradycją został rozegrany Między klasowy Turniej Piłkarski o Puchar Wiosny.

W turnieju wzięło udział 13 drużyn które rywalizowały w dwóch grupach.

– Klasa 4 E

Po zaciętej walce w grupach, wyłoniliśmy po dwóch półfinalistów z grupy.

Grupę A wygrała klasa 4 C z kompletem zwycięstw, natomiast drugie miejsce zajęła klasa 2 C.

W grupie B zwycięzcą okazała się klasa 4 E, a drugie miejsce zajęła klasa 3 C.

W pierwszym meczu półfinałowym klasa 4 C wygrała z klasą 3 C 2:0 po bramkach Jakuba Borczyka oraz Bartosza Musura.

W drugim meczu półfinałowym klasa 2 C pokonała klasę 4 E 1:0 po pięknej bramce z dystansu Oskara Markowskiego.

W meczu o 3 miejsce jedyną bramkę zdobył Aleksander Grabowski który dał wygraną klasie 4 E.

W meczu finałowym nie brakowało emocji, do przerwy był remis bramkowy, a autorami bramek byli Jakub Borczyk dla klasy 4 C oraz Maciej Suwik dla klasy 2 C.

W drugiej połowie zobaczyliśmy już tylko jedną bramkę, która przesądziła o losach zwycięstwa dla klasy 2 C, której autorem był Maciej Suwik.

Obaj Panowie zaciekle rywalizowali w turnieju o tytuł króla strzelców mając na koncie po 10 bramek.

Tytuł najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Maciej Knych.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Maciej Suwik.

Królem strzelców został Jakub Borczyk.

Najlepsze drużyny i wyróżnieni zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami i medalami oraz nagrodami rzeczowymi.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim zawodnikom którzy wzięli udział w Turnieju.