Wyniki konkursu „Fotostory – zdrowy styl życia”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu „Fotostory – zdrowy styl życia”

1 miejsce – Yana Bojko 3e
2 miejsce – Aleksandra Sielska 2c
3 miejsce – Oliwia Walczyna 3e

Wyróżnienia: Emilia Kosacka 3b, Helena Hauer-Brylewska 3a

Dziękujemy za udział !!!

Organizatorzy: Joanna Ochnio, Jarosław Grzywacz, Natalia Bartos, Joanna Gabral-Kwiecień, Aneta Rybakowska