Konkurs plastyczny ,,Maravillas de España o del mundo hispano”

Drodzy Uczniowie!


Zachęcamy Was do udziału w konkursie plastycznym na najciekawszą pracę poświęconą kulturze Hiszpanii lub jednego z krajów hiszpańskojęzycznych (maravillas = cuda). Zgodnie z hasłem konkursu, w pracy mogą być umieszczone zarówno zabytki architektoniczne, niezwykłe miejsca jak również symbole związane z Hiszpanią i światem hiszpańskojęzycznym, które można uznać za niezwykłe (inspiracji szukajcie w kulturze, historii, krajobrazach, polityce, architekturze, filozofii, kuchni, modzie hiszpańskiej itd.).

Zadaniem każdego z uczestników jest przygotowanie pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką w formacie A3 lub większym– (rysunek, collage, akwarela, praca 3D, grafika itd.).

Wszystkie prace plastyczne należy oddać w terminie do 17 marca 2023 do jednego z nauczycieli języka hiszpańskiego. Prosimy o dołączenie do każdej pracy etykiety z imieniem i nazwiskiem wykonawcy i klasę. Przewidziane są nagrody dla laureatów. Autorzy najciekawszych prac otrzymają dyplomy. Dla uczniów uczących się języka hiszpańskiego dodatkowe bonusy!
Zachęcamy do udziału. A więc !MANOS A LA OBRA!


Edyta Mazur, Ewa Serkowska, Katarzyna Sikora