Spektakl świąteczny dla dzieciaków, których rzeczywistość nie oszczędzała

Święta i Nowy rok to wyjątkowy czas spotkań z bliskimi ale i doskonała okazja, by zrobić coś 'extra’ dla tych, których w życiu „extra’ nie jest. Dla dzieciaków z trudnych środowisk, często samotnych i wykluczonych.

20 grudnia klasy artystyczne wystawiły wzruszający spektakl „Świąteczna Bajka”, w reżyserii Marcina Skrzecza, we współpracy z Wydziałem Spraw Społecznych i Zdrowia oraz Samorządem Uczniowskim, który zadbał o oprawę gastronomiczną i upominkową. 

Było wzruszająco, wesoło, tanecznie, muzycznie, smacznie i apetycznie. Mamy nadzieję, że dobro, którego byliśmy w tym dniu świadkami, będzie u nas w szkole gościło jeszcze wiele wiele razy w różnych postaciach.

Wielkie brawa dla artystów, reżysera, choreografa i całego „mózgu” przedstawienia, Pana Marcina Skrzecza, dla Pani Dyrektor Katarzyny Zajączkowskiej za olbrzymie wsparcie organizacyjne oraz Samorządowi Uczniowskiego za sprawne przygotowanie upominków i zorganizowanie słodkich przekąsek dla naszych gości. Wielkie dzięki w imieniu wszystkich dzieciaków za przeprowadzenie tej wyjątkowej akcji.