Finał konkursu Eko – Zośka

25 kwietnia w naszej szkole odbył się finał I edycji Międzyszkolnego Interdyscyplinarnego Konkursu Eko –Zośka edycja Smog, który jest nową odsłoną konkursu Cztery – Żywioły. W trakcie finału publiczność wysłuchała wykładu mgr. inż. Krzysztofa Skotaka z Instytutu Ochrony Środowiska Państwowego Instytutu Badawczego zatytułowanego „Smog – czy na pewno wiemy o czym mówimy?”. Laureatami konkursu organizowanego przez nauczycielki naszej szkoły zostali:

I miejsce

Jakub Jaszcz i Kirill Voronov

LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka” w Warszawie

II miejsce

Zuzanna Rzezak i Wiktoria Paciorek

Zespół Szkół nr 10 im. Staszica w Warszawie

III miejsce

Malwina Reutt i Weronika Załuska

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

Laureatom gorąco gratulujemy. Zachęcamy do udziału w naszej przyszłorocznej edycji konkursu.

Organizatorki:

Ewa Smak, Anna Szymczak i Małgorzata Kowalska.