Każdy może zostać e-wolontariuszem WOŚP

Drodzy Uczniowie!

Mam dla Was propozycję nie do odrzucenia! Każdy z Was może zostać e-wolontariuszem WOŚP i zbierać datki w sieci, również Ci, którzy nie będą kwestować na ulicy w dniu Finału. Wystarczy założyć swoje konto WOŚP przez Internet i uruchomić e-skarbonkę. Rejestracji należy dokonać na stronie

https://iwolontariusz.wosp.org.pl/.

Osoby pełnoletnie samodzielnie zakładają swoje konta, natomiast w przypadku osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, rejestracji dokonuje rodzic/opiekun prawny wpisując najpierw swoje dane, a następnie zgłaszając Was jako wolontariusza. W kolejnym etapie należy zaznaczyć opcję ONLINE, co będzie oznaczało zbiórkę w sieci, czyli założenie e-skarbonki (opcję OFFLINE zaznaczają osoby, które będą kwestować z puszką w terenie 30 stycznia). Aby datki były rejestrowane na konto naszego szkolnego sztabu, z listy dostępnych sztabów należy wybrać nasz, czyli:

#6017 Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka” w Warszawie

Po założeniu konta (e-skarbonki) zostanie wygenerowany link przyporządkowany tylko i wyłącznie dla Was. Cała zabawa polega na skopiowaniu go i udostępnianiu jak największej ilości osób, najlepiej poprzez social media. Oczywiste jest, że im więcej osób będzie miało do niego dostęp, tym większe kwoty możecie zebrać – Wasi znajomi (i nieznajomi ;-)) również mogą go udostępniać w Waszym imieniu. Podczas zbiórki będziecie mieć ciągły podgląd do swojej e-skarbonki tzn. będzie widoczna kwota, jaką uzbieraliście oraz imiona i nazwiska darczyńców, o ile osoba wpłacająca datek będzie chciała się ujawnić.

A więc do dzieła, bo e-skarbonki ruszyły już dzisiaj i będą aktywne aż przez 2 miesiące, czyli do dnia Finału WOŚP 30 stycznia 2022 roku!

UWAGA! W przypadku wolontariuszy, którzy będą kwestować w styczniu na ulicach Warszawy i są już zarejestrowani, e-skarbonki aktywują się automatycznie. Wystarczy zalogować się na swoje konto, skopiować link do e-skarbonki i jak najszybciej zacząć go rozpowszechniać ????

Wszystkie e-skarbonki zliczą się automatycznie w dniu Finału, a więc nie musicie już wykonywać żadnych dodatkowych czynności, aby zamknąć zbiórkę w Internecie.

Teraz możecie pokazać jaki zasięg i moc mają Wasze kontakty w social mediach! 😉

Pozdrawiam Was ciepło!
Magdalena Tatol
Szef Sztabu 30 Finału WOŚP