30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Drodzy Uczniowie,

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami, dlatego też nadszedł już czas na rekrutację wolontariuszy. W tym roku hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki brzmi PRZEJRZYJ NA OCZY, a zebrane środki zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Osoby pełnoletnie oczywiście nie muszą pytać nikogo o zgodę, natomiast Uczniowie, którzy jeszcze nie ukończyli 18-tego roku życia, proszę, aby spytały najpierw o pozwolenie rodziców, zanim zgłoszą się do wolontariatu. W kolejnym etapie przygotowań, czyli podczas rejestracji wolontariuszy potrzebna będzie bowiem formalna zgoda prawnego opiekuna.

Chęć przystąpienia do akcji jako wolontariusz proszę przesyłać bezpośrednio do mnie za pomocą Librusa. Na Wasze zgłoszenia czekam do 10 grudnia. Po zamknięciu wstępnego naboru, przyszli wolontariusze dostaną wytyczne dotyczące rejestracji on-line. Liczy się kolejność zgłoszeń. Spieszcie się, bo wolne miejsca rozchodzą się jak „świeże bułeczki”;-).
W tym roku gramy po raz 30-ty i z okazji tak okrągłego jubileuszu liczę, że razem z Wami będziemy go obchodzić z wielkim przytupem!
P.S. 30 Finał WOŚP odbędzie się dnia 30 stycznia 2022r.

Szef Sztabu 30 Finału WOŚP,
Magdalena Tatol